YAMAHA MUSICCAST

 Yamaha přichází s převratným řešením, jak vaši domácnost proměníte v místo naplněné hudbou. Produkty MusicCast můžete využívat jako celou síť komponentů, nebo jako jednotlivé přístroje s různými hudebními zdroji. Propojení prostřednictvím bezdrátové sítě. Sdílejte obsah ze svého telefonu, PC, televize, USB zařízení, nebo i NAS úložiště ke kterým bude mít aplikace MusicCast  přístup. Naprosto nepostradatelné je i streamování obsahu služeb Spotify, Tidal, nebo Dezzer. Samozřejmostí je i sdílení obsahu pomocí Bluetothu. Ovládání aplikace MusicCast je pak přinejmenším zážitek, díky kterému už nikdy nebudete chtít použít dálkové ovládání k jakémukoliv úkonu. – Hudba kdekoliv a odkudkoliv, to je YAMAHA MusicCast.

OBJEVTE KONEKTIVITU 21. STOLETÍ

Nejrozmanitější multiroomový systém na světě. Propojte domácí kino s mikrosystémem, nebo jiným produktem od společnosti YAMAHA s podporou MusicCast a vytvořte tak dokonalý zvuk v celé vaší domácnosti – to vše pomocí mobilního telefonu a bezdrátově. Vyberte si jakýkoliv typ zařízení a značka YAMAHA vám jej nabídne:

  • Mikrosystémy
  • Stereo receivery
  • Síťové přehrávače
  • AV receivery a domácí kina

Aplikace MusicCast je vším co chcete. Nemusíte se omezovat na klasické dálkové ovládání, které je mnohdy samostatné pro každý přístroj. Jednoduše ovládejte všechna zařízení z pohodlí křesla svým mobilním telefonem, nebo chytrým zařízením. Už nebudete potřebovat nahrávat média na USB, nebo vkládat jednotlivá CD svého oblíbeného umělce. Jednoduše přehrávejte hudbu, kterou máte sdílenou ve svém PC, nebo NAS úložišti. Díky této jedinečné aplikaci budete moci propojovat jednotlivá zařízení a hrát tak vaši oblíbenou skladbu v celém domě.

SVĚT HUDBY NA DOSAH RUKY

Yamaha MusicCast rovněž podporuje široké spektrum streamovacích služeb. Každé zařízení s podporou MusicCast rovněž podporuje přenos zvuku prostřednictvím Bluetooth, AirPlay a také podporuje poslech internetových rádií.

Stačí pouze dotyk jednoho prstu a ocitnete se na koncertu svého oblíbeného umělce například v koncertním sálu ve Vídni. Nebo by jste radši poslouchali rádio při denní činnosti? Ať už máte náladu na cokoliv, aplikace MusicCast vám umožní vše a to pouhým dotekem.