Yamaha: Když se každý tón stává výjimečným zážitkem!

Od svého vzniku před více než sto lety se japonský gigant Yamaha věnuje nejen světu motocyklů, ale vyrábí rovněž špičkovou elektroniku a audiotechniku. V roce 1955 společnost podnikla odvážný krok a rozdělila své aktivity mezi výrobu motocyklů a zvukovou techniku vytvořením divize Yamaha Motor Co., Ltd.
Z rozsáhlé nabídky hudební elektroniky si vyberou všichni, kdo milují kvalitní a čistý zvuk – nejen nadšenci pro domácí poslech hudby, ale i profesionálové. Yamaha je cesta k dokonalé harmonii zvuku.

Ponořte se do světa zvuku s reproduktory od Yamahy.

Poslech hudby se stává zážitkem díky špičkovým reproduktorům od této japonské hudební ikony. Milovníci prvotřídního zvuku budou nadšeni výkonnými Hi-Fi reproduktory, zatímco filmoví fanoušci si užijí prostorový zvuk svých oblíbených filmů pomocí inovativních Yamaha soundbarů.

Otevřete brány dokonalému zvuku a transformujte svůj obývací pokoj v plnohodnotné domácí kino díky reproduktorům od Yamahy. Zvuk, který doslova oživí vaše prostředí!

Propojte všechna zařízení dohromady pomocí pokročilých AV receiverů od Yamahy.

Pro ty, kteří chtějí poslouchat skutečně vrcholný zvuk, jsou AV receivery od Yamahy tím pravým řešením. S velkým množstvím vstupních konektorů a inovativní technologií MusicCast máte možnost propojit několik audio zařízení dohromady a ponořit se do světa svých oblíbených skladeb ve špičkové kvalitě.

To ale není všechno! Audio Receivery nejen podporují přehrávání široké škály hudebních formátů, ale také vám umožňují naladit si oblíbenou rádiovou stanici díky vestavěnému rádiovému přijímači. Otevřete bránu do světa neomezených zvukových možností s receivery Yamaha a nechte se unést hudbou na zcela nové úrovni.

Zesilovače Yamaha: Zvýrazní každý tón bez ztráty kvality.

Značka se nebojí posouvat hranice kvalitního zvuku, a to platí i pro její zesilovače, které nejen skvěle zesílí a naladí tónovou škálu na požadovanou úroveň, ale také to provedou s minimálním zkreslením výsledného zvuku. Díky inovativní technologii Pure Direct zajistí nejkratší cestu zvuku od vstupu k výstupu zesilovače, čímž vytvoří zvuk bez případného šumu.

Zesilovače jsou navíc vybaveny širokým spektrem různých konektorů, které vám umožní bezproblémově připojit téměř jakékoliv audio zařízení. Otevřete si cestu k bezkonkurenčnímu zvuku a zažijte hudbu tak, jak jste ji ještě nikdy předtím neslyšeli!

S bezdrátovými reproduktory a sluchátky Yamaha přenesete svůj zvuk kamkoliv si budete přát.

Kompaktní rozměry a výborná kvalita zvuku, to jsou bezdrátové reproduktory Yamaha v kostce. Reproduktory podporují širokou škálu bezdrátových audio formátů, včetně WAV, FLAC a ALC, a to není zdaleka vše.

Zapomenout na kabely a ponořit se do neobyčejného zvukového zážitku můžete i s bezdrátovými true wirelles (TWS) sluchátky. Kombinace elegantního designu, dlouhé výdrže na baterii a vynikajícího zvuku zaručuje nekompromisní poslech, kdekoliv a kdykoliv.